Güncel Spor

Canbay’dan Subaşıspor’a Destek

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, Subaşıspor’un Tavşanlı Belediyespor ile yaptığı hazırlık karşılaşmasını tribünden takip ederek Eflatun- Kırmızı- Beyazlı futbolculara destek verdi

Geçtiğimiz yıl 2 Amatör Küme’de şampiyon olarak bu yıl 1 Amatör Küme’ye yükselen Subaşıspor,yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Sezon öncesinde son hazırlık karşılaşmasını Yalova Süper Amatör Küme ekiplerinden Tavşanlı Belediyespor’a karşı oynayan Subaşı ekibi mücadeleyi 4-1 galip kapattı.

Altınova Hersekzade Ahmet Paşa Stadyumu’nda oynanan mücadeleyi Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay ve Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar da yanyana takip etti. İki başkan mücadeleyi birlikte ilgiyle izledi.

Karşılaşma sonrasında Eflatun- Kırmızı- Beyazlı futbolcuları soyunma odasında ziyaret eden Başkan Canbay, takımın yeni sezon öncesinde hazır bir görüntü çizdiğini kaydetti. Önceliklerinin gençlerin spora yönelmesi ve kötü alışkanlıklardan korunması olduğunu dile getiren Canbay, “Yeni sezonda temsilcimize başarılar diliyorum” diye konuştu.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: