Güncel Yalova

Bu Hafta Gerçekleştirdikleri Toplantının Konusu ”PTT” Oldu

Yalova kent konseyi kadın meclisi kapasite geliştirme toplantısında bu hafta ptt çalışmaları hakkında bilgiler edindiler.

Kadın meclisi haftalık kapasite programlarına devam ediyor

Kent konseyi kadın meclisi kapasite geliştirme söyleşilerinin konusu bu kez ptt müdürü Elif Tan oldu. Ptt hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgiler verildi.

Hizmetler, KARGO VE LOJİSTİK HİZMETLERİ Ptt kargo avantajları, turpex, çeşitli indirim kampanyaları,ambalaj seçenekleri,yöresel ürünler kampanyası,sigortalı gönderiler, şehit aileleri ve gazilere indirim,esnaf ve sanatkarlara indirim,kitap taşıma kampanyası,Emekli maaşı alanlara müşterilere yönelik kampanya, çocuk hükümlü ve tutukluların,devlet güvencesi altındaki çocukların gönderileri,üniversitelere yönelik indirim kampanyaları, deger konulmuş/sigortalı gönderiler, özellikli gönderiler, adresten alım, ödeme şartlı gönderiler. PTTCELL Diğer hatların çekebildiği her yerde aynı kalitede telefon hizmeti.

HGS(HIZLI GEÇİŞ SİSTEMİ) BANKA HİZMETLERİ Ptt internet bankacılıgı, pttmatik, pttkart hizmeti, pttkart ile güvenli alışveriş, pttkart ile pttmatik’lerde yapılan işlemler, kurumsal pttkart, pttmatik’lerden nakit ve kartsız yapılan işlemler, yurt içi diğer banka işlemlerine yönelik hizmetler, yurt dışı banka kartlarına yönelik verilen hizmetler, ptt kredi işlemleri, efektif işlemler, sigorta hizmetleri, passoling kart, havale hizmeti, mobil havale, para posta, ucuz para transferi, borsa hizmeti, sosyal pttkart, emekli maaş ödemeleri, tahsilat hizmetleri, Western unıon, konuta teslim hizmeti ile yapılan ödemeler, ininal kart ile yapılan işlemler.

E-TİCARET VE ELEKTRONİK HİZMETLER E-PTTAVM.COM, pttkep (kayıtlı elektronik posta), elektronik imza, e_ yazışma, elektronik tebligat, e_ptt.gov.tr, özel entegratörlük hizmetleri.

POSTA HİZMETLERİ Birleşik posta, mektup sepeti, ptt’nin kişisel pul hizmeti, telgraf, tebligat,filateli, hızlı tebligat, posta abone kutuları, mektup, tebrik kartı ve davetiye, posta kartı, küçük paket, basılmış kagıt, görme engellilere özgü yazılar, kayıtlı posta gönderileri, telepost, taahhütlü gönderiler, aps kurye, alma haberli gönderiler.

PTT Pul Müzesi

Ptt’nin hizmetleri konusunda ayrıntılı bilgiler edindiklerini söyleyen kadın meclisi başkanı Nurten Anıl, ayrıca Yalova’mızda uygulamaya başlanan e-pttavm den satışa sunulan Yalova’nın güzel ballarının ve çiçeklerinin ilimizin tanıtımı için oldukça faydalı olacağını düşündüğünü belirtti.

Anıl ”Bir kadın yönetici olmanın avantaj ve dezavantajlarına da değinen ve tecrübelerini bizimle paylaşan Müdür Elif Tan ile güzel bir söyleşi gerçekleştirdik.
Katkılarından, verdiği önemli ve değerli bilgilerinden dolayı Elif hanıma teşekkür ederim” dedi.Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: