Güncel Kadın Spor Yaşam

Bisikletini Al Gel Etkinliği Başlıyor

Yalova Belediyesi’nden kadınlara yönelik yaz etkinlikleri devam ediyor. 7 Temmuz Pazar günü‘Karbon Yakıtları Değil, Karbonhidratları Yakıyoruz’ sloganıyla “Bisikletini Al Gel” etkinliği düzenleniyor.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatıyla Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde organize edilen etkinlikler bisiklet gezisi ile devam edecek. 7 Temmuz Pazar günü sabah 09.00’da 17 Ağustos Parkı sonundaki Garden A.Ş.’den hareketle Yürüyen Köşk’e ,köşkten hareketle de 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’na dönülerek etkinlik tamamlanacak.

Yalovalı kadınlara yönelik düzenlenen diğer etkinlikler ise şu şekilde;

Sahil Yürüyüşü; ‘Umutlu gelecek için bir adım da siz atın’ sloganıyla her Salı ve Perşembe günü düzenleniyor. Sabah 09.00’da 17 Ağustos Parkı’ndan hareketle Tigem 1 kapıya kadar yürüyüş yapılıyor. Yürüyüş sonrasında eğitmenler eşliğinde açık havada yarım saat stretching ve denizde aqua gym yapılıyor.

Pilates Etkinliği; Etkinlik 2 ayrı yerde düzenleniyor. Her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günü sabah saat 09.00’da Gaziosmanpaşa Mahallesi Umut Merkezi’nde ve saat 11.00’de Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü (Ek Binada) yapılıyor.

Yoga Etkinliği; ‘Sağlığınız için matınızı alın yogaya gelin’ sloganıyla 6 Temmuz Cumartesi günü itibariyle her Cumartesi saat 09.00’da 17 Ağustos Parkı yanındaki yeşil alanda etkinlik başlayacak. Etkinliğin içeriğinde; temel yoga, hamile yogası, çocuk yogası, anne-çocuk yogası ve anne-bebek yogası yer alıyor.

Önümüzde ki haftalarda düzenlenecek trekking ve beachvolley turnuvaları ile etkinlikler yaz boyunca sürdürülecek. Etkinlikler için kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi almak isteyen kadınlar, (0226) 811 59 00 – (0226) 812 52 54 ve (0226) 811 50 24 no’lu telefonu arayabilir.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: