Güncel Özel Haber

Birlikte Kanserle Mücadele Derneği Başkanı Nurcan Bayar”Desteğinizi Bekliyoruz”

Birlikte Kanserle Mücadele Derneği (BİKAMDER) Başkanı Nurcan Bayar sosyal medya hesabından video ile yardımlaşalım çağrısında bulundu .

BİKAMDER Başkanı Nurcan Bayar”Evde kal günlerinde dernek olarak boş durmuyoruz. Yardım ve yardımlaşmaya devam etmekteyiz . Watsap gruplarımız ve telefon görüşmelerimiz ile üyelerimiz ,yardıma ihtiyacı olanlar ile görüşüyoruz. Gerekli ihtiyaçlarını da karşılamaya çalışıyoruz. Kemoterapi süreci , ilaç yazdırma oluyor bu anlamlarda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Şu arada en önemli olan erzak konusu ; iş çıkışları ve evde kalmalar dolayısıyla maddi durumları epey bir sıkıntıda bu anlamda neredeyse bir yardım kampanyası başlatmıştık. Duyarlı insanlarımız dostlarımız akrabalarımız arkadaşlarımız yardımcı oldular ve olmaya da devam etmektedirler. Sayelerinde 25-30 üyemize erzak verdik. Bu demek değildir ki bu yardımları burada bırakacağız devam edeceğiz.

Bu videoyu çekmemde ki amacım hem bize bu desteği verenlere teşekkür etmek hemde destek olanlar örnek olur ve daha çok destek çıkar mağdur olanlara yardım elimizi bu günlerde hep beraber uzatırız düşüncesindeyim. Bu ayda üye şartı diye düşünmüyoruz. Mağduriyetleri bizim için önemli sizlerinde bu anlamda duyarlı olacağınıza inanıyorum. Gelin elimizden tutun .” dedi.

Video: https://youtu.be/-_T36gq2wm8

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: