Güncel Özel Haber

Ben de Var’ım; Tadımzade Sizin Seçiminiz

İstanbul Caddesi üzerinde bulunan Tadımzade Pandemi sürecinde de Yalovalıların ihtiyaçlarını uygun fiyatları, taze ürünleri ve hijyen konusunda da taktirlerini kazanmış.

Rıfat Erol ’’Farklı sektörler de esnaflık yaptım. 2 Seneden beri bu sektördeyim. Yalova da başka şubemiz yok. Ama Yalova Merkez olacak şekilde ileriki yıllarda Malatya’da da açmayı düşünüyoruz. Bizimde diğer esnaflar gibi büyüme gibi bir hedefimiz var. Salgından önce işlerimiz iyi durumdaydı. Biz hijyenimizi hep yaptığımız için bu durumu hiç yadırgamadık. Salgında biz Yalovalılara hem hijyen hem de tazelik konusunda doğru ürünlerle hep destek verdik. Yalovalılar da sağ olsunlar bizi bu sebepten tercih ettiler. Kışın fazla sattığımız kuruyemiş yazın fazla satış görmedi. Mevsim meyveleri ve dondurmaya daha rağbet olduğu için bu durumda kuruyemiş geri planda kaldı.

Tadımzade olarak en kaliteli ürün hangisi ise onu müşterilerimize sunarız. Bir ürünü müşterilerimize sunmadan önce biz evlerimizde deneriz. Sonra müşterilerimize sunarız. Bu işin kar amacından daha çok müşteri memnuniyeti bizim için daha önemlidir. Lezzet, hijyen, kalite bizim işimiz Yalovalıları bekliyoruz’’ dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: