Güncel Spor

BAŞKAN SİLPAGAR’DAN ALTINKALE’YE FORMA JESTİ

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası öncesinde Altınkale Satranç Kulübü’nü ziyaret ederek oyunculara başarılar diledi ve Çiftlikköy Belediyesi tarafından yaptırılan yeni formalarını hediye etti.


Altınkale Satranç Kulübü Başkanı Ahmet Eroğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Başkan Silpagar, Çiftlikköy’de satranç konusunda faaliyet gösteren kulübün çalışmalarını ilgiyle takip ettiğini dile getirdi.
Antalya’da yapılacak olan turnuvada sporculara başarı dileklerini ileten Başkan Silpagar’a kulüp yönetimi tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Altınkale oyuncuları ile birlikte kulüp logosunun yer aldığı pastayı kesen Başkan Silpagar, oyunculara formalarını tek tek dağıttı.


Satranç sporunun çocukların zihinsel ve mental gelişimi açısından önem taşıdığını dile getiren Başkan Silpagar, “Altınkale Satranç Spor Kulübü sporcularımıza bu önemli turnuvada kolaylıklar diliyorum, Allah zihin açıklığı versin. Başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: