Güncel

BAŞKAN SİLPAGAR ESNAFLA İÇ İÇE

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Çiftlik Mahallesi esnafını ziyaret etti.

Başkan Silpagargencinden, yaşlısına herkesle bir araya gelerek, esnafa hayırlı ve bol kazançlar dileğinde bulundu.Esnafın ziyaretinde Başkan Silpagar’a Çiftlikköy Belediyesi birim müdürleri de eşlik etti.Yerel yönetim anlayışının temelinde ortak akıl olgusunun önemine de değinen Çiftlikköy BelediyeBaşkanı Ali Murat Silpagar, “Güçlü Çiftlikköy’ün yolu güçlü ekonomiden geçiyor. Bu hedefigerçekleştirmek için esnafımızın yanında yer alıyor, esnafımıza her zaman destek oluyoruz” dedi.

Rutin ziyaretlerde ilçe esnafı ile fikir alışverişinde bulunduklarını dile getiren Başkan Silpagar, “Sıcakve samimi bir ortamda esnaf ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Vatandaşlarımıza ve esnaflarımızayatırımlar ve projeler hakkında bilgiler verdik. Onların istek, talep ve önerilerini dinledik. Buziyaretlerimizde sıcak ve samimi ortamlarda vatandaşlarımızla hasbıhal etmenin mutluluğunuyaşıyoruz. İlçemizle ilgili fikir alış verişinde bulunuyor ve sohbet ediyoruz. Esnaflarımıza bilgipaylaşımında bulunarak Çiftlikköyümüzün geleceğine hep birlikte yön veriyoruz” dedi.

Ziyaretlerinde yaptığı ve yapacağı hizmetleri anlatan Silpagar, hizmetler konusunda taleplerle birlikte vatandaşların sorularını cevaplıyor. Halk için hizmet için var olduklarını belirten Başkan Silpagar,”Çiftlikköy ilçemizde rutin olarak esnaf ziyaretlerimiz oluyor. Bu fırsatları değerlendirerek vatandaşlarımızla sohbet etme imkanını yakalıyor talep ve sorunlarını da dinliyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız hizmet ve projeler ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Bizler yaptığımız her hizmeti vatandaşımızın ihtiyaçları doğrultusunda yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri tutuyoruz” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: