Güncel

Başkan Salman’ın Anneler Günü Mesajı

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Mayıs ayının ikinci haftası Pazar günü kutlanan Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

“Sevgi sözcükleri hep sizinle olsun” diyen Başkan Salman, yayımladığı mesajda şu cümlelere yer verdi; “Bir kadına dünyanın en yüce duygusu nedir diye sorarsak hiç kuşkusuz ki vereceği yanıt annelik olacaktır. Doğumdan, ölüme olan çizgide bizleri koruyup, kollayan annelerimize ne kadar teşekkür etsek az. Annelerimizin bizleri dünyaya getirmesiyle çektiği sancı, ömrü boyunca yavrusuna kol kanat germesinin yanında çok hafif kalır. Unutmayalım ki Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) dediği gibi ‘Cennet Annelerin Ayakları Altındadır’.Yaşanan birçok olumsuzluğun temelinde sevgisizlik ve ilgisizlik bulunmaktadır. Annelerimiz ise çocuklarını sevgiyle yoğurmaya, onları öz güvenleri yüksek şekilde, kendileriyle ve toplumla barışık bireyler olarak geleceğe hazırlamaktadırlar.

Bu duygu ve düşüncelerle ebediyete intikal etmiş olan annelerimizi de saygı ve rahmetle anıyor, tüm annelerimizin ve anne adaylarının anneler gününü kutluyorum” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: