Güncel Yalova

Başkan Salman’a Ziyaretler Devam Ediyor

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalova Minibüsçüler Odası, Türkiye Beyazay Derneği Yalova Şubesi ve Yalova Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneğini konuk etti.

İlk olarak Yalova Minibüsçüler Odası Başkanı Erhan Baş ve Yönetim Kurulu Üyelerini kabul eden Başkan Salman, Oda Başkanı Erhan Baş’a, “Minibüsçü esnafını iyi bilen eski oda başkanı Sefer Keskin’i meclisimize aldık sizlerle daha koordineli bir şekilde çalışacağız” dedi.

Bu ziyaretin hemen ardından Türkiye Beyazay Derneği Yalova Şube Başkanı Fatih Olgun ve özel çocukları misafir eden Başkan Salman’a teşekkür eden Dernek Başkanı Fatih Olgun; “Sizin engelli bireylere bakış açınızı çok iyi biliyoruz. Her zaman onların yanında oldunuz ve istihdamına katkı sağladınız. Hatta siz engelli sözünü hiç kullanmadınız. Hatta gündeme getirdiğiniz ‘özel çocuklar’ sözü de artık resmileşti” dedi.

Son olarak Yalova Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ethem Sevim ve Yönetim Kurulunu ağırlayan Başkan Salman; “Benimde kökenimin bir ucu Kırım’a dayanıyor. Her dernekle olduğu gibi Kırım Türkleri Derneği ile de güzel işlere imza attık. Elimizden gelen her türlü desteği vermeye çalıştık. Bundan sonra da sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacağım” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: