Güncel

Başkan Salman Zabıta Haftasını Kutladı

Yalova Belediye Başkanı Vefa Saman, 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle Zabıta Müdürlüğü’nde görev yapan personellerle buluştu. Zabıta ekipleri ile kahvaltıda buluşan Başkan Salman’a, başkan yardımcıları da eşlik etti.

“Belediyemizin görünen yüzleri zabıta teşkilatı 193 Yaşında”

Zabıta teşkilatının 193 yılı sebebiyle düzenlenen kahvaltı sonrası konuşma yapan Başkan Salman; “Büyük Yalova Belediyesi ailemizin çalışanlarıyla birlikte kentimizin adını her geçen gün örnek projelerle daha da duyuruyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde aile ortamının sıcaklığıyla hareket ediyoruz. Başarılarımız bunun devamında geliyor. Halkımızın huzuru ve refahı için mesai kavramı gözetmeksizin çalışan sizlere büyük görev düşüyor. Dışarıdan gelen vatandaşların belediyemiz hakkında olumlu düşünceleri beni son derece onore ediyor. Bu görevi layıkıyla yerine getirdiğinizi düşünüyorum. Müdürlüğümüzün başarısı her geçen gün artarak devam ediyor. Kolluk kuvvetlerimiz olan sizlerin başarılarınızın devamını diliyorum.Belediyelerin halkın huzuru ve refahı için çalışan görünen yüzleri, değerli mesai arkadaşlarımın ve ülkemizde görev yapan tüm zabıtaların haftasını bir kez daha kutluyor,çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

Kahvaltı sonrası Zabıta Müdürü Volkan Dadaloğlu, Başkan Salman’a isminin yazılı olduğu zabıta üniformasını hediye etti. Ardından Başkan Salman, ekiplerle birlikte Zabıta Müdürlüğü önünde günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: