Güncel

Başkan Salman Konuklarını Ağırladı

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan ve Yalova Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Başkanı Fikret Demir ile birlikte Yönetim Kurulu Üyelerini misafir etti.

31 Mart Yerel Seçimleri sonrası seçilen Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan’a başarılar dileyen Başkan Salman, “Ortak paydamız olan Yalova için hep beraber çalışmalıyız” dedi.Ardından yeni yönetimini oluşturan Yalova Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Başkanı Fikret Demir ile birlikte Yönetim Kurulunu kabul eden Başkan Salman, yeni yönetime başarılar diledi.

“El birliğiyle Başarabiliriz”

Yalova’nın gelişmesi ve tanıtılması yönünde elbirliğiyle çalışılması gerektiğini belirten Başkan Salman; “Yalova üç büyük şehir arasında kalmış bir vaha. Bizlerin bu vahayı iyi kullanmamız gerekir. Yapacağımız ortak çalışmalarla Yalova’mızın tanıtımına ve gelişmesine katkı sağlamalıyız. Bunu da el birliğiyle başarabiliriz” dedi.

“Hakkınızla Yapacağınıza İnanıyorum”

Yalova Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfının kentimizde önemli etkinliklere imza attığını belirten Başkan Salman; “Aktif bir vakıf olarak kentimizde önemli işlere imza attınız. Bunu geçmiş yönetimleriniz başarılı bir şekilde yerine getirdi. Sizlerin de bunu hakkıyla yapacağınıza inanıyor ve başarılar diliyorum” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: