Güncel

Başkan Salman Büyük Yalova Ailesinin Bayramını Kutladı

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Ramazan Bayramı dolayısıyla Uğur Mumcu Kültür Merkezi önünde kurulan stantta vatandaşlarla bayramlaştı.

Birlikte yöneteceğiz, sevgiyle büyüteceğiz sloganıyla 5 yıl önce yolan çıkan ve halktan hiç kopmayan Başkan Vefa Salman, Ramazan Bayramının birinci gününde kurulan stantta vatandaşlarla bayramlaşarak, ikramda bulundu. Kentimizde gerçekleşen resmi bayramlaşma programı sonrası Uğur Mumcu Kültür Merkezi önüne gelen Başkan Salman ve ekibi burada 7’den 77’ye herkesle bayramlaştı.

Salman; “Yalova İçin İlk Gün Ki Aşkla Çalışıyoruz”

“Bir başka kutlanır Cennet Yalova’mızda bayramlar. Herkes birbiriyle kucaklaşır” diyen Başkan Salman; “Dostluğun, barışın, kardeşliğin, umudun ve en önemlisi sevginin kenti Yalova’mızda Uğur Mumcu Kültür Merkezi önünde kurduğumuz stantta halkımızla kucaklaştık. İlk gün ki aşkımızla çalışmaya devam ediyoruz. Yeryüzündeki tüm çocukların gülebildiği, savaş, açlık ve yoksulluğun olmadığı, sevgi, barış, huzur ve hoşgörü dolu, kardeşlik ve beraberlik duygularının pekiştiği güzel bayramlar dileklerimizi vatandaşlarımızla paylaştırdık. Rabbim şeker tadında nice bayramlara eriştirsin” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: