Güncel

BAŞKAN SALMAN ARDAHAN KÜLTÜR-SANAT GÜNLERİNİN KONUĞU

Ardahan Belediyesi ile Ardahan Kültür Sanat Bileşenler Platformu’nun ortaklaşa düzenlediği“Ardahan Kültür-Sanat Günleri” 3 Ekim Perşembe günü başlıyor. Ardahan kültür-sanat günleri, Türkiye’nin değişik bölgelerinden birçok yazar, sanatçı ve siyasetçilerin katılımıyla gerçekleşecek.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’in davetlisi olarak programın üçüncü gün konuğu Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman olacak. Yerel yönetimler ve kültür-sanat konulu panel,Dursun Akçam Kültür Evi’nde saat 15.30’da gerçekleşecek. Program konuğu olan Başkan Salman’a, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz ve Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel eşlik edecek.

“Sevgi’nin Başkenti Yalova’dan Hoşgörünün Başkenti Ardahan’a Selam Olsun”

“Değerli dostum Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir’in daveti üzerine 5 Ekim Cumartesi günü Ardahan’da Ardahanlı hemşehrilerim ile buluşacağım” diyen Başkan Salman;“2014 yılında ‘Birlikte Yöneteceğiz, Sevgiyle Büyüteceğiz’ diyerek yola çıktık ve 30 Mart’ta yapılan seçimlerden başarı ile ayrıldık. Ancak sandıkta kazandığımız seçimi masa başında yenileme kararı aldılar. 1 Haziran 2014’de tüm Türkiye’nin takip ettiği ve ülkemize umut olan bir seçim zaferi yaşadık. 5 yıl halkımızla birlikte Yalova’da uyguladığımız projelerle sadece ülkemizde değil, dünyada örnek olduk. 2019’da Yalova’da bir ilke imza atarak halkımızın desteğiyle ikinci kez üst üste aynı partiden seçilen kişi olma gururunu yaşadım. Belediyecilik deneyimimizi ve yaptıklarımızı Ardahan’da düzenlenecek olan “Ardahan Kültür-Sanat Günleri”nde Ardahanlılar ile paylaşıp Yalova’da yaşayan Ardahan’lı hemşehrilerimin selamlarını ileteceğim” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: