Güncel

Başkan Canbay, Saha İncelemelerinde Bulundu

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, 3 mahalle muhtarıyla birlikte incelemelerde bulunarak eksikler ve yapılacak işler hakkında istişarede bulundu.

Belediye saha ekipleri tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay’a mahalle muhtarları eşlik etti. Merkez Mahalle Muhtarı Jale Uzun, Denizgören Mahalle Muhtarı Süleyman Atan ve Altınkent Mahalle Muhtarı Mahmut Çınar ile birlikte inceleme gezisi yapan Başkan Canbay, muhtarların yerel yönetimin en önemli yapı taşı olduğunu söyledi.

Bunun bilincinde olarak sürekli mahalle muhtarlarıyla istişare olduklarını kaydeden Canbay,“Muhtarlarımızla mahallelerimizdeki eksiklikler üzerinde görüş alışverişi yaptık, yapmayı planladığımız çalışmalar hakkında bilgi verdik. Muhtarlarımızın vatandaşlardan aldıkları şikayet, görüş ve öneriler bizim de çalışmamıza yön verecek. Ayrıca bizim yapacağımız çalışmalar hakkında da muhtarlarımıza sürekli bilgi vereceğiz” dedi.

Saha ekipleri beldenin dört bir tarafında çalışmalarını sürdürüyor

Başkan Canbay, bunun yanısıra Subaşı futbol sahası ve 175 Yıl Jandarma Hatıra Ormanı’nda yapılan temizlik ve düzenleme çalışmalarını denetledi. Belediye olarak beldenin dört bir yanında saha ekiplerinin çalışmalarını sürdürdüğünü kaydeden Canbay, “Futbol sahamızda ve hatıra ormanında çevre temizliği yapıyoruz. Bunun yanı sıra 85 Sokak’ta yol genişletme çalışmalarımız, çocuk parklarında mıntıka temizliklerimiz ve rutin çalışmalarımız son hızıyla sürüyor” diye konuştu.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: