Güncel

Başarılı Müdür Uysal ; Kırklareli’ne İl Müdürü Olarak Atandı

Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü görevini 2017 den beri sürdüren Faruk Uysal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayınlanan atama kararnamesi ile Kırklareli İl Müdürlüğü görevine atandı.Yerine vekaleten İl Müdür yardımcısı Arif Laçın getirildi.

Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Faruk Uysal 2017 yılında bu göreve atandı. 3 yıldır bu görevi başarıyla sürdüren Uysal ildeki birçok önemli göreve de imza atarak Yalova halkının takdirini kazandı. Ancak Uysal Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayınlanan atama kararnamesi ile Kırklareli İl Müdürlüğü görevine atandı. Uysal’ın yerine yeni bir müdür atanana kadar İl Müdür Yardımcısı Arif Laçin vekalet edecek.

VEDA MESAJI YAYINLADI.

Uysal,”07/02/2017 tarihinde başlamış olduğum Yalova Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevinden 07/04/2020 tarih 2020/117 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kırklareli Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak atanmış bulunmaktayım. Yalova ailesinde yer aldığım zaman süresince birlikte çalıştığım, bana destek olan herkese teşekkür ediyorum.”dedi

ARİF LAÇİN KİMDİR?

Ankara İli – Keçiören İlçesinde doğdu, İlköğretim ve Lise Eğitimini Keçiören’de tamamladı. 2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümünden mezun oldu.

2003 Yılında 7 İlde 35 Orman Köyünde bulunan Dünya Bankası projesinde, daha sonra 2003-2004 Yılları arasında Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) ‘de sosyal hizmet uzmanı olarak görevini yaptı. 2005 Yılı sonunda Yalova İline sosyal hizmet uzmanı olarak atandı. 2009 Yılında İl Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. İlde geçmiş dillerde yatırımlarda kurucu müdürlük görevini üstlendi. Yaptığı çalışmalardan ötürü takdirname, başarı öyküsü ve üstün başarı belgesi ile maaş ödülü aldı.

Yüksek Lisansını Yalova Üniversitesi Sosyal Hizmet Ana bilim Dalında tamamlayan Arif LAÇİN bazı ders dönemlerinde Yalova Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümünde yönetim-organizasyon ve seminer dersleri vermektedir.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: