Güncel

”Başarılarınız Daim Olsun”

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman 2019-2020 Eğim-Öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Mesajında eğitimin önemine vurgu yapan Başkan Salman; “Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün muasır medeniyetler hedefine ulaşabilmemiz için bizlere gerekli olan en önemli unsur eğitim ve çalışmaktır” diyen Başkan Vefa Salman mesajında şu sözlere yer verdi;

“Değerli çocuklar, kıymetli gençler;

2019-2020 eğitim ve öğretim yılı 9 Eylül Pazartesi günü çalacak ilk ders ziliyle birlikte başlayacak. Bizim öncelikli arzumuz geleceğimizin teminatı siz değerli çocuklarımızın,gençlerimizin çağdaş eğitim anlayışı ile yetişmeleridir. Geleceğimize umutla bakan sevgili gençlerimiz, sizler sayesinde ülkemizi daha ilerilere taşıyacağız. Cumhuriyetimizin kurucusu,Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği çağdaş çizgiden asla sapmayarak Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük güvencesi olmaya devam edeceksiniz. Bu sebeple de elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza olan inancım tamdır. Başarılarınız hep daim olsun.

Değerli Öğretmenlerimiz;

Sizler, kendilerini genç nesillere yeni şeyler öğretmeye adamış, ülkemizin her köşesinde görev yapan değerli öğretmenlerimiz, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün göstermiş olduğu yolda çağdaş nesiller yetiştirmeye devam edeceğinize yürekten inanıyorum. Yeni eğitim ve öğretim yılında tüm öğretmenlerimize kolaylıklar ve başarılar diliyorum.Bu duygu ve düşüncelerle 2019-2020 eğitim ve öğretim yılının tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını temenni ediyor, tüm öğrencilere başarılı bir eğitim-öğretim yılı diliyorum.”

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: