Güncel

ALTINOVA’DA SOKAK HAYVANLARI UNUTULMADI

Altınova Belediyesi, sokak hayvanları için Altınova Tersane Bölgesine 3 beslenme noktası ve ilçe merkezinde 10 noktaya beslenme odağı yerleştirdi.

Korona virüs tedbirleri kapsamında vatandaşın evde kalmaları, lokanta ve benzeri işyerlerinin kapalı olmasından dolayı sokak hayvanlarının refahı ve beslenmesi için çeşitli önlemler alınıyor.

ÖZEL YEMLİKLER YAPILDI

Altınova Belediyesi ekipleri, korona virüsle mücadele kapsamında vatandaşların evde olması nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için tersane bölgesi ve ilçe merkezinde belirlenen yerlere sokak hayvanlarına yönelik çalışmalar yapıyor. Altınova Belediyesi Garaj Amirliği ekiplerince ilçenin değişik noktalarında hayvanların rahat bir şekilde beslenebilmeleri için özel yemlikler yapıldı ve içlerine yiyecek bırakıldı. Altınova Belediyesi Garaj Amirliği Ekipleri,mama bıraktıkları hayvanlarla bir süre vakit geçirerek, sevgi gösterdi.

“EKİPLERİMİZ GÖREV BAŞINDA”

Altınova Belediyesi Veteriner Hizmetleri Sorumlusu Melih Soyçiçek sokak hayvanlarını yalnız bırakmadıklarını belirterek, “Sokaktaki dostlarımız için ekiplerimiz görev başında. Belirlediğimiz beslenme noktalarına periyodik olarak mama ve su bırakıyoruz. Vatandaşlarımız evde kalsın, sokaktaki dostlarımız bizlere emanet” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: