Güncel

ALTINOVA’DA ESNAFA MASKE DAĞITILDI

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral,ilçe esnafını ziyaret ederek maske dağıttılar.

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral,Altınova İlçe Emniyet Amiri Muhammed Ferit Duman ve ilgili yetkililer, ilçe esnafını ziyaret ederek maske dağıttılar.

UYARILARDA BULUNDULAR

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral,ilçe esnafını ziyaret ederek maske dağıtıp, korona virüs konusunda uyarılarda bulundular.Ziyaretlerde vatandaşlarla da sohbet eden Kaymakam Özyiğit ve Başkan Oral, zorunlu haller dışında evde kalmaları, sosyal mesafe, izolasyon ve temas kurallarına uymaları ve temizlik konularında tedbirli olmalarını istediler.

“MÜCADELEMİZ TOPYEKÛN DEVAM EDİYOR”

Virüs salgının önüne geçebilmek için herkesin kurallara uyması gerektiğini belirten Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, “Esnaflarımız sosyal mesafe alanına dikkat ederek, çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşlarımız da oldukça duyarlı ve dikkatli davranıyor. Zor günlerden geçiyoruz. Korona virüs salgını ile mücadelemiz topyekûn devam ediyor” dedi.

“BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

İlçede gerekli tedbirleri alarak, vatandaşların sağlığını korumaya çalıştıklarını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için her şeyden önemli. Marketlerde ve pazarlarda uyulması gereken kurallar var. Lütfen tüm kurallara uyalım. Bu süreci en az hasarla atlatmak için el ele vererek birlikte başaracağız” diye konuştu.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: