Güncel Kadın

Altınova Bayan Kuaförü Hizmete Açıldı

Altınova Hürriyet Mahallesi Atatürk bulvarı No:33 Kat 1 / Daire 2 / nolu adreste ( DAMLA BAYAN KUAFÖRÜ ) 8 Ağustos Perşembe günü saat 12;30 da müşterilerine merhaba dedi.

Damla Bayan Kuaförü Kuaför salonunda açılışa özel fiyatlarla hizmet verecek.  Yeni açılan kuaför salonu olarak müşterilerine özel ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlayan DAMLA BAYAN KUAFÖRÜ işletme sahibi Damla Teker işletmemizde saç tasarımı, porselen makyaj, kaş tasarım, gelin saçı, tesettür, ombre ve boya gibi hizmetlerin verileceği belirtilirken açılışa özel fiyatlarımızla bir süreye kadar devam edecekleri belirtildi. Bizimle kendinizi özel hissedin… Bırakın, güzelliğiniz öne çıksın. Biz sadece muhteşem saçlara aracı olalım… Bize ulaşın dedi … 

Yalova Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar Açılışını yaptı. Açılışa Altınova Belediye Meclis üyesi Şaban Cineviz ,Tavşanlı Damla Çiçekçilik işletmecileri Ramazan Cüneyt Arslan, Eyüp Teker,Çınar Harfiyat işletmecisi Ömer Öziş ve İşletme Sahibi Damla Teker in Aile Dostları Esnaf Arkadaşları bu özel günde yanlız bırakmadılar.Damla Teker Açılışımıza gelen gelmeyen tüm konuklarınıza teşekkür ediyoruz Tekrar Hakkımızda Hayırlısı olsun dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: