Güncel

ALİ ŞENER CADDESİNDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Yalova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, il genelindeki tüm mahallelerde parke taşı,bordür ve tretuvar döşeme çalışmalarını hızlandırdı.

Birçok noktada çalışmalarına devam eden ekipler, Adnan Menderes Mahallesi Ali Şener Caddesinde planlaması daha önceden yapılan parke taşı, bordür ve tretuvar döşeme çalışmalarına başladı. Ali Şener Caddesinin yanısıra Sefabey Caddesi, Kandemir, Dik, Aksoy,Yenidoğan 1,Tufan, Türkan Saylan, Kazımiye ve Kaçkar Sokak gibi birçok noktada çalışmalarını sürdürüyor.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatları doğrultusunda çalışmalarını arttırarak sürdürdüklerini belirten Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; “İlimizde eksiksiz hizmet sunabilmek için birçok mahallede ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Eşit hizmet anlayışı ileçıkmış olduğumuz yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Şu anda il merkezindeki mahallelerin birçok yerinde ekiplerimiz bir yandan kaldırım, tretuvar diğer bir yandan da parke taşı döşeme çalışması yapıyor. Tüm bölgede başlatılan çalışmalarımızı kısa sürede bitirilmesinin ardından, planladığımız diğer bölgelerde çalışmalarımızı başlatacağız” dediler

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: