Güncel Yalova

AKP’li Belediyelerden Bakanlara Ziyaret

Aralarında AKP Yalova Millet Vekili Meliha AKYOL ve Ak Parti Yalova İlçe Belediye Başkanlarının da bulunduğu grup Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat KURUM’u, daha sonra ise Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’u ziyaret ettiler.

Bakan Kurum ile yapılan görüşme de gündemdeki konular ve ilçelerdeki projeler ile ilgili görüşen heyet Bakan Kurum’dan ayrıca projelerin görüşülmesi sonrasında projeler ile ilgili yardım alacaklarının sözünü aldı.

Heyet daha sonra ise Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’u ziyaret etti

Tüm bakanlarla yapılan görüşmelerde projeler için yardım alınacağı sözünü alan heyet toplantıların verimli geçtiğini belirtti. Ziyaret kapsamında grupta yer alan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Milletvekili Meliha Akyol, YAKAB (Yalova İli Yerel Yönetimleri Katı Atık Tesisleri Yapma İşletme Birliği ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, YATUB (Yalova Turizm Birliği) Başkanı İsmail Atik, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ve Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, ALBEL Genel Müdürü Temel Baş ve parti yöneticileri genel olarak yaşanan sıkıntılar ve çözüm yolları için planlanan projeler hakkında hakkında bilgi verdi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: