Güncel Siyaset

Adnan Kırtay, Ak Partiden İstifa Ederek MHP’ye Geçiyor

Yalova Belediye meclis üyesi seçilen Adnan Kırtay ve Bahattin Erbay, Ak Partiden istifa edip MHP’ye geçeceklerini açıkladı. 
YASKİ Birlik başkanı da olan Adnan Kırtay konu ile ilgili açıklamalarda da bulundu.

Adnan Kırtay ”Biz Cumhur ittifakından dolayı Ak Parti listesinden meclis üyesi seçildik.Gönül ister ki Belediye meclis salonunda Milliyetçi Hareket Partisini grup olarak temsil etmek grup olarakta iki arkadaşımız orada inşallah iki arkadaşımızı daha ilave eder isek dört kişi ile MHP’yi grup olarak temsil edeceğiz.Çalışmalarımızda mutlaka Yalova’nın istikrarı geleceği için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yalova için atılacak her adımda var olduğumuzu beyan ettik yine de beyan ediyoruz. Hiçbir zaman çıkar için siyaset yapmadık. Ne de duruşumuzdan ödün verdik. ”dedi.

Personelimize Hiçbir Borcumuz Yoktur

Yaski Başkanı Adnan Kırtay” 9 Nisanda birlik seçimini yaptık. 9 Nisanda Birlik Başkanı oldum. Olduğum günden beri de buradan defalarca geçtim. Böyle bir tesisin böyle bir teskilatın varlığından haberimiz yoktu. Bu bizim için büyük bir eksiklik. Çünkü Yalova için güzel bir yatırım ve dış meskenlerden gelen bütün arıtma tesisimizde suların arıtılması aynı şekilde Marmara Denizimizden akıntıyla akıtılarak hiçbir yan tesirimiz olmadan bu çalışmalarımızı yapıyoruz. Bunun dışında güneş enerji sistemi %85’lik, dünyada ve Türkiye de bir ilk. Havuzların üzerinde ki devasa bir tesis yok dünyada . Kısmet olursa bayramdan sonra burayı da faaliyete sokacağız Bu faaliyete geçtikten sonra enerji tüketimimizin üçte birini kendi ürettiğimiz enerji ile eşitleyeceğiz. ” dedi. 

Proje ve çalışmalarının devam ettiğini ileri ki günler de bunu yeniden basınla paylaşacağını söyleyen Yaski Birlik Başkanı Adnan Kırtay”Yaski battı diyenler, 3-4 aydır maaşları veremiyor diyenler dedikodu yapanlar yeni birlik başkanı olarak geldiğimiz günden beri ne uyuduk ne yedik ne içtik. Geldiğim günden beri ekibime güvendim. Ekibimle beraber gece gündüz çalıştık. 13 Günlük bir zaman içerisinde bütün personelimin dört aylık maaşlarının ödemesini yaptık. Personelimize borcumuz yoktur.Sendika başkanını da aramışlardır.Ona da teşekkür etmişlerdir. ” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: