Güncel

KAMU BİNALARINDA ÖNLEMLER ALINIYOR

Altınova Belediyesi, yeni tip korona virüs önlemleri kapsamında kamu hizmet binalarında detaylı ilaçlama çalışmasını tüm hızıyla sürdürüyor.Altınova Belediyesi, dünya ülkelerinde etkisini gösteren korona (Covid-19)virüsüne karşı önlemlerini artırdı. Alınan önlemler kapsamında başta kaymakamlık binası, emniyet amirliği, polis merkezi ve hastane olmak üzere tüm kamu binaları ve çevresi ile kamusal alanlarda dezenfekte işlemleri gerçekleştiriliyor.

“ÖNLEMLER EN ÜST SEVİYEDE”

Dünyayı tehdit eden korona virüsü sebebiyle gözler özellikle halkın toplu olarak kullandığı kamusal alanlara çevrildi. Altınova Belediyesi de korona virüsüne karşı önlemler en üst seviyeye çıkartıldı.

Özel kıyafetli personeller tarafından yapılan ilaçlama çalışmalarında kamu binalarında iç mekanlar, bürolar, salonlar, fuayeler, tuvaletler, bahçeler ve tüm ortak kullanım alanları etkili solüsyonlarla dezenfekte ediliyor.Altınova Belediyesi Fen İşleri Amiri Yük. İnşaat Mühendisi Kubilay Karaca;ilaçlama çalışmalarında kullanılan dezenfektanların virüslerde etkili olduğunu,halk sağlığına zarar vermediğini dile getirerek, “Korona virüse karşı başlatılan ilaçlama çalışmaları ilçe genelinde periyodik ve yoğun bir programla devam edecek” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: