Güncel

100.cü Yılda Yürüyoruz

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Yalova Belediyesi tarafından düzenlenen çeşitli etkinliklere kutlanacak.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği ve bu yıl 100.sü kutlanacak olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Yalova Belediyesi öncülüğünde 100.Yıl Yürüyüşü gerçekleştirilecek.

19 Mayıs Pazar günü saat 09:00’da Yürüyen Köşk’ten başlayacak olan yürüyüş, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında son bulacak. Mustafa Kemal Atatürk’ün kentinde adına yakışır bir şekilde etkinlikler düzenlediklerini belirten Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 19 Ağustos Mustafa Kemal Atatürk’ün Yalova’ya gelişinde yapmış olduğumuz coşkulu etkinliklerimizi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında da sürdüreceğiz. Yapacağımız etkinliklerimize ve özelikle yürüyüşümüze tüm hemşehrilerimizi bekliyorum” dedi.

Orhan Benli’nin Resim ve Fotoğraf Sergisi Açılacak

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında ressam Orhan Benli resim ve fotoğraf sergisi düzenlenecek. 18 Mayıs saat: 13:30’da Yalova Kent Müzesinde açılışı gerçekleştirilecek olan sergide ressam Orhan Benli’ye ait birbirinden değerli resim ve fotoğraf eserleri sergilenecek.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: